sileika ricardas


Gimiau 1968 metais Atkočiuose (Ukmergės rajone), žemę dirbančiųjų šeimoje. Mažas būdamas slėpdavausi tuometinio Karolio Požėlos kolūkio kukurūzuose. Girtuokliauti ir grybauti su vyresniaisiais broliais eidavau į netoli esantį raistą. Maudytis – dviračiais – į Siesikų ežerą. Pirmoji perskaityta knyga – Vlado Dautarto "Sapnuoju karalystę". Į pasaulį per akinius žiūriu, regis, nuo septintos klasės. Buvau Deltuvos vidurinės mokyklos Tryčiaus vardo pionierių draugovės pionierius. Esu aukštaitis. Gimtoji tarmė – puntininkų.

Tarnavau statybiniame batalione nr. 1777 Kalmukijos stepėje. Karinė specialybė – trečios kategorijos betonuotojas, civilinė specialybė – fotografas-retušuotojas. Neturiu žurnalisto diplomo, bet žurnalistauju nuo 1991 metų įvairių rajonų ir respublikos leidiniuose. Pirmoji darbovietė – Kupiškio rajono laikraščio "Kupiškėnų mintys" redakcija. Ten prabuvau ir sausio 13-ąją. Radviliškio rajono policijos komisariate ekspertu viršila tarnavau neilgai. Domiuosi Lietuvos provincijos kultūros vyksmais. Man labai artimos fluxus ir Jurgio Mačiūno idėjos ir veikla. Esu mail art‘o aktyvus dalyvis. Jau dešimtmetį renku surūdijusias geležėles. Referendume balsavau už Lietuvos Respublikos stojimą į Europos Sąjungą. Keikiuos rusiškai. Jokių žygdarbių neatlikau. Ordinais ir medaliais neapdovanotas. Esu gydęsis Šiaulių psichoneurologiniame dispanseryje. Nemėgstu oficialių dalykų, tačiau netoleruoju ir perdėto familiarumo.

Esu Radviliškio liberalios minties ir veiksmo klubo "Zabegalovkė" tikrasis narys. Taip pat organizacijos "Poetinis Druskininkų ruduo" iždininko pavaduotojas. Esu sukalęs du inkilus, pasodinęs kelis medžius ir krūmus. Moku iškepti firminę kiaušinienę. Nemoku žaisti šachmatais ir groti gitara.

2006.09.18