Accessibility Tools

Rimvydas Stankevičius skaito eilėraščius „Mint Vinetu“ knygyne. Benedikto Januševičiaus nuotraukaRimvydas Stankevičius skaito eilėraščius „Mint Vinetu“ knygyne. Benedikto Januševičiaus nuotrauka       2012 spalio 19 d. „Mint Vinetu“ knygyne vyko Rimvydo Stankevičiaus poezijos vakaras, kuriame poetas skaitė ir komentavo geriausius savo eilėraščius iš trijų naujausių rinkinių: „laužiu antspaudą“ (2008), „patys paprasčiausi burtažodžiai“ (2010) ir „ryšys su vadaviete“ (2012).

 

       Už knygą „laužiu antspaudą“ R. Stankevičius buvo apdovanotas Poezijos pavasario laurais, „patys paprasčiausi burtažodžiai“ Rimvydui pelnė Jurgos Ivanauskaitės premiją, o „ryšys su vadaviete“ labiausiai sudomino Jotvingių premijos komisiją. Visas tris knygas išleido Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla.

 

       R. Stankevičius skaito eilėraščius „Mokymasis skaičiuoti. Trupmenos“ ir „Kalbelė, ant prasikaltusios širdies patupdanti vorą“:

 

 

 

       R. Stankevičius skaito eilėraščius „Statulos. Atlantas“, „Mokymasis skaičiuoti. Trisdešimt šeši“, „Kalbelė, padedanti irkluojant prieš srovę“, „Statulos. Buda“ ir „Agonija Getsemanės sode“:

 

 

 

       Žiemos žodžiai

       2012 10 27